Předcházející
Následující
Rebel is Here
x
x

Kontaktní formulář

Děkujeme za Váš zájem o svařovací zařízení Rebel. Vyplňte prosím přiložený formulář, zástupci ESAB Vás zkontaktují a doporučí Vám lokálního distributora.

Play

Neuvěřitelný stroj, který svařuje cokoli a kdekoli.

Nevíte, co přinese běžný den, jaké to je pracovat u stolu od 9 do 5. Nevíte, kde při své další práci skončíte, ale víte, že musíte být připraveni na cokoli. Když dojde na svařování, znamená to umět zvládnout jakýkoli proces, jakýkoli příkon, jakýkoli materiál, kdekoli a kdykoli. Seznamte se s Rebelem. Zdroj, který svaří cokoli a kdekoli a má všechno, co potřebujete k provedení vašeho úkolu – od začátku až do konce. Je jakýkoli, jen ne běžný.

Získejte fakta K dostání
Fakta

Fakta

Stroj, který umí všechno.

O mnoha zařízeních se tvrdí, že slouží k více svařovacím procesům, ale jsou to jen o trochu vylepšené, zamaskované stroje ke svařování MIG. Rebel skutečně umí svařovat ve více procesech. Znamená to, že svařujetete-li metodou MIG, plněnou drátovou elektrodou, MMA – i obtížnými celulózovými elektrodami 6010 – nebo s funkcí zapalování Lift TIG, Rebel bude pracovat tak, jako by k tomuto procesu byl stvořen.

Fakta

Technologie Crazy Smart.

Ať už svařujete dva roky nebo dvacet let, Rebel vám usnadní práci pomocí technologie sMIG (smartMIG). Pro nováčky existuje základní režim s jednoduchým nastavením. Pro zkušené svařeče nabízí exkluzivní zabudované řízení oblouku, které neustále monitoruje svar a jež lze přizpůsobit k získání vysoce kvalitních, opakovatelných svarů, které vás naprosto uchvátí. Objevte sMIG.

Fakta

Připraveni na cokoli.

Nikdy nevíte, jaký proces svařování bude vyžadovat vaše příští práce nebo jaký příkon budete mít k dispozici. Proto jsme Rebela vybavili takovými vlastnostmi, které vám poskytnou flexibilitu, ať jdete svařovat cokoli a kamkoli. Takže ať máte přístup k napětí 120 V, 230 V nebo pouze ke generátoru, s Rebelem to zvládnete.

Fakta

Nevídaná houževnatost.

Pohybujete se v provozu, v terénu, v dílně. Potřebujete tedy stroj, který můžete snadno přenášet a který vydrží drsné podmínky. Rebel to zvládá. To, že s ním můžete jít svařovat kamkoli, má pádný důvod: robustní, ochrannou klec s pěti madly, ocelovou konstrukci z jednoho kusu a stupeň ochrany IP23S. A navíc tříletou záruku.

Fakta

Kompletní balík.

K zahájení svařování je třeba mít něco víc než jen stroj. Koupíte-li si Rebela, veškeré vybavení, které do začátku potřebujete, najdete rovnou v krabici.

  • Hořák MIG se 2 náhradními kontaktními špičkami 0,8 mm
  • Sada zemnících kabelů a držák elektrody
  • Hadice na plyn s rychlospojkou
  • 12.50 průměru 0,8mm
  • Kladky pro drát 0,6, 0,8 a 1,0 mm

Poznámka: Veškerý uvedený obsah se vztahuje k EMP 215ic. Prohlédněte si, prosím, Objednací informace, kde najdete kompletní seznam obsahu balení verzí EM 215ic (pouze MIG ).

Prokažte odvahu

Prokažte odvahu

Přejděte k ESABu. Buďte jedněmi z prvních, komu se Rebel dostane do ruky– tím, že se budete sledovat naše upozornění.

K dostání
x
x

x

Loading..