Pracovní příležitosti

Společnost ESAB (produkty pro sváření a řezání) je hrdá na to, že představuje místo, kde lze zahájit kariéru ve výrobním průmyslu, nebo v ní pokračovat. Díky závodům po celém světě je ESAB globální společností s bohatou tradicí vedoucího postavení v odvětví. Společnost ESAB nabízí prostor pro zlepšování, důvěryhodnou pracovní atmosféru, štědré benefity a mnohé další.

Ve společnosti ESAB je mnoho příležitostí k budování kariéry v širokém spektru pracovních pozic. Máme silnou kulturu orientovanou na zákazníky a neustále hledáme lidi, kteří zvýší hodnotu našeho podniku,  produktů a služeb, které nabízíme.

Společnost ESAB je zaměstnavatelem s rovnými příležitostmi ke zvyšování kvalifikace a v souladu s tím její praktiky a postupy v oblasti zaměstnávání a personálu nediskriminují nikoho kvůli rase, barvě pleti, náboženství, původu, předků, pohlaví, sexuální orientaci, manželského stavu, postavení veterána nebo věku.

 

Pracovní příležitosti

Jaké to je pracovat ve společnosti ESAB

Angažovaní zaměstnanci orientovaní na tým jsou našimi nejcennějšími zdroji a my musíme usilovat o získávání, rozvíjení a udržení nejtalentovanějších pracovníků. Budování vhodného týmu ve vhodném pracovním prostředí vede k řešením, která pomáhají našim zákazníkům vítězit, což představuje výhru i pro nás.

Ve společnosti ESAB najdete multikulturní pracovní prostředí, které oceňuje nápady, odměňuje iniciativu a podporuje angažovanost na pracovišti i ve společnosti. Vaše příležitosti učit se, spolupracovat a dosahovat cílů jsou prakticky neomezené.

x

x

Loading..