Historie

Příběh společnosti ESAB je příběhem svařování. Když náš zakladatel Oscar Kjellberg vynalezl v roce 1904 jako první na světě obalenou svařovací elektrodu, založil společnost, jejíž inovativní a nekompromisní standardy pomohly vytvářet historii samotného svařování.

Již více než 100 let je společnost ESAB poháněna snahou o neustálé hledání nových a lepších způsobů v poskytování služeb našim zákazníkům. Tím se ze společnosti ESAB stal přední světový dodavatel svařovacích produktů a moderních řezacích systémů.

Oscar Kjellberg

Životopis zakladatele

Základy společnosti ESAB byly položeny v začátku minulého století vynalézavým technikem, který hledal praktické řešení běžného problému.

Časová osa

Společnost ESAB se může pochlubit více než jedno století trvajícími technologickými inovacemi. Podívejte se na časovou osu.

Dnešek jako zítřejší historie

Dnešek jako zítřejší historieInovace společnosti ESAB rázně pokračují i v současné době – poháněny snahou o neustálé zlepšování  plnění a překračování požadavků zákazníků. Společnost ESAB je k dispozici téměř ve všech zemích na světě, má přes 8 700 zaměstnanců a výrobní závody na 4 kontinentech.

x

x

Loading..