This site uses cookies and other tracking technologies to provide you with our services, enhance the performance and functionality of our services, analyze the use of our products and services, and assist with our advertising and marketing efforts.

Cookie Policy   Privacy Notice

O společnosti ESAB

Kdo jsme

Společnost ESAB je přední světový výrobce svařovacích a řezacích zařízení a přídavných svařovacích materiálů. Naše inovační a na celém světě uznávaná zařízení a řešení jsou vyvíjena za přispění našich zákazníků a budována s odborností a odkazem předního celosvětového výrobce.

Naše vize a hodnoty

Naše vize a jednoznačně stanovené zásady jsou hnací silou našeho úspěchu a odrážejí ducha naší organizace. Ve společnosti ESAB, pod vedením korporace Colfax, žijeme podle těchto zásad. Naše vize a hodnoty nám každý den pomáhají činit strategická rozhodnutí, rozdělovat prostředky a věnovat pozornost výběru toho nejlepšího.


Globální působení

Společnost ESAB je k dispozici téměř ve všech zemích na světě, má přes 8 700 zaměstnanců a výrobní závody na 4 kontinentech.

Historie

Příběh společnosti ESAB je příběhem svařování. Když náš zakladatel Oscar Kjellberg vynalezl v roce 1904 jako první na světě svařovací elektrodu, založil společnost, jejíž inovativní a nekompromisní standardy pomohly vytvářet historii samotného svařování.


Bezpečnost a životní prostředí

Společnost ESAB se cítí být silně zavázána k ochraně a bezpečnosti práce u lidí, kteří v ní pracují, a prostředí, ve kterém pracují. Usiluje o neustálé zvyšování naší environmentální, sociální a ekonomické výkonnosti.

DOWNLOAD ISO 9001, ISO 14001 and OHSAS 18001 Certification

Pracovní příležitosti

Společnost ESAB je hrdá na to, že představuje místo, kde lze zahájit kariéru ve výrobním průmyslu, nebo v ní pokračovat. Díky závodům po celém světě je ESAB globální společností s bohatou tradicí vedoucího postavení v odvětví.

x
x

x

Loading..