Předcházející
Následující

Svařování tavící se elektrodou v ochranném plynu (MIG/MAG – GMAW)

U svařování MIG (Obloukové svařování tavící se elektrodou v ochranném inertním plynu) nebo MAG (Obloukové svařování tavící se elektrodou v ochranném aktivním plynu) – také nazývaného Obloukové svařování tavící se elektrodou v ochranném plynu (GMAW) – je oblouk udržován mezi souvislou pevnou drátovou elektrodou a obrobkem. Oblouk a svarová lázeň jsou chráněny proudem inertního nebo aktivního plynu. Tento proces je vhodný pro většinu materiálů a svařovací dráty jsou k dispozici pro širokou škálu kovů.

MIG/MAG – GMAW je užitečná svařovací metoda pro automatizaci. Ve firmě ESAB máme mnoho let souvisejících zkušeností jsme dlouhodobě průkopníky robotického svařování stejně jako jiných aplikací. Náš program pro automatizované MIG/MAG – GMAW sestává ze všeho od jednoduchého svařovacího traktoru, který drží svařovací hořák pro svářeče během dlouhých a únavných směn, až po plně automatické svařovací aplikace.

 

Thumbnail image

QSet™

Svařování krátkým obloukem s jedním tlačítkem.

Čtěte dále


Thumbnail image

SuperPulse™

Pokud vaše aplikace vyžaduje účinné kořenové svary nebo poziční svařování na tenkých nebo silných hliníkových nebo nerezových materiálech, pak vám SuperPulse poskytne optimální řešení.

Čtěte dále


Thumbnail image

Swift Arc Transfer™ (SAT)

Vysokorychlostní robotické svařování MIG.

Čtěte dále


Informace o výrobku:

(MIG/MAG – GMAW)

x
x

x

Loading..