Tyto stránky používají soubory cookies a další sledovací technologie, abychom vám mohli poskytovat naše služby, zlepšovat jejich výkon a funkčnost, analyzovat používání našich produktů a služeb a k podpoře našich snah v oblasti reklamy a marketingu.

Zásady používání souborů cookies   Upozornění k ochraně osobních údajů

Předcházející
Následující
Rebel is Here
x
x

Kontaktní formulář

Děkujeme za Váš zájem o svařovací zařízení Rebel. Vyplňte prosím přiložený formulář, zástupci ESAB Vás zkontaktují a doporučí Vám lokálního distributora.

Play

Neuvěřitelný stroj, který svařuje cokoli a kdekoli.

Nevíte, co přinese běžný den, jaké to je pracovat u stolu od 9 do 5. Nevíte, kde při své další práci skončíte, ale víte, že musíte být připraveni na cokoli. Když dojde na svařování, znamená to umět zvládnout jakýkoli proces, jakýkoli příkon, jakýkoli materiál, kdekoli a kdykoli. Seznamte se s Rebelem. Zdroj, který svaří cokoli a kdekoli a má všechno, co potřebujete k provedení vašeho úkolu – od začátku až do konce. Je jakýkoli, jen ne běžný.

Získejte fakta K dostání
Fakta

Fakta

ÚČELOVĚ SESTAVENÉ SYSTÉMY

Rebel EMP 215ic

O mnoha zařízeních se tvrdí, že slouží k více svařovacím procesům, ale jsou to jen o trochu vylepšené, zamaskované stroje ke svařování MIG. Rebel skutečně umí svařovat ve více procesech. Znamená to, že svařujetete-li metodou MIG, plněnou drátovou elektrodou, MMA – i obtížnými celulózovými elektrodami 6010 – nebo s funkcí zapalování Lift TIG, Rebel bude pracovat tak, jako by k tomuto procesu byl stvořen. Ctete dále

Fakta

Technologie Crazy Smart.

Ať už svařujete dva roky nebo dvacet let, Rebel vám usnadní práci pomocí technologie sMIG (smartMIG). Pro nováčky existuje základní režim s jednoduchým nastavením. Pro zkušené svařeče nabízí exkluzivní zabudované řízení oblouku, které neustále monitoruje svar a jež lze přizpůsobit k získání vysoce kvalitních, opakovatelných svarů, které vás naprosto uchvátí. Objevte sMIG.

Fakta

Připraveni na cokoli.

Nikdy nevíte, jaký proces svařování bude vyžadovat vaše příští práce nebo jaký příkon budete mít k dispozici. Proto jsme Rebela vybavili takovými vlastnostmi, které vám poskytnou flexibilitu, ať jdete svařovat cokoli a kamkoli. Takže ať máte přístup k napětí 120 V, 230 V nebo pouze ke generátoru, s Rebelem to zvládnete.

Fakta

Nevídaná houževnatost.

Pohybujete se v provozu, v terénu, v dílně. Potřebujete tedy stroj, který můžete snadno přenášet a který vydrží drsné podmínky. Rebel to zvládá. To, že s ním můžete jít svařovat kamkoli, má pádný důvod: robustní, ochrannou klec s pěti madly, ocelovou konstrukci z jednoho kusu a stupeň ochrany IP23S. A navíc tříletou záruku.

Fakta

Kompletní balík.

K zahájení svařování je třeba mít něco víc než jen stroj. Koupíte-li si Rebela, veškeré vybavení, které do začátku potřebujete, najdete rovnou v krabici.

  • Hořák MIG se 2 náhradními kontaktními špičkami 0,8 mm
  • Sada zemnících kabelů a držák elektrody
  • Hadice na plyn s rychlospojkou
  • 12.50 průměru 0,8mm
  • Kladky pro drát 0,6, 0,8 a 1,0 mm

Poznámka: Veškerý uvedený obsah se vztahuje k EMP 215ic. Prohlédněte si, prosím, Objednací informace, kde najdete kompletní seznam obsahu balení verzí EM 215ic (pouze MIG ).

Prokažte odvahu

Prokažte odvahu

Přejděte k ESABu. Buďte jedněmi z prvních, komu se Rebel dostane do ruky– tím, že se budete sledovat naše upozornění.

K dostání
x
x

x

Loading..