Předcházející
Následující

Zvyšte svůj výkon na maximum a uspořte energii díky spolehlivosti a cenové dostupnosti.

Invertorová technologie zdroje Fabricator přináší vyšší energetickou účinnost, snazší provoz a celkově lepší funkčnost. Je to svařečka určená k co největší mobilitě na pracovišti, aby bylo vaše další svařování v náročných průmyslových podmínkách snazší.

Více informací


Spolehlivý výkon při průmyslovém využití.

Pro svařování MIG plněnou elektrodou i MMA obalenou elektrodou v těžkém průmyslu s 500 A nebo 400 A při 60% dovoleném zatížení. Fabricator je zkonstruován s třídou krytí IP23, pro svařování dráty o průměru 0,8 až 1,6 mm, pracuje s celou řadou plynů a je k dispozici s chladicími jednotkami s chlazením vodou nebo plynem.

Spolehlivý výkon při průmyslovém využití.

Vynikající energetická účinnost.

Větší úspora energie díky nižší spotřebě – vysoce účinná invertorová technologie zdroje Fabricator přináší 87% energetickou účinnost a ušetří vám tak nejméně 15 500 Kč* za rok.

*Odhad pro dvousměnné svařování s 350 A při 40% dovoleném zatížení oproti standardní transformátorové technologii.

Vynikající energetická účinnost.

Jednoduše se používá a nastavuje.

Snadno pochopitelné zacházení – má pouze ta nastavení a funkce, které potřebujete ke snazšímu svařování. Operátoři mohou měnit parametry dálkově z podavače drátu a rozstřik ze svařování je minimální s nízkými i vysokými parametry.

Jednoduše se používá a nastavuje.

Zkonstruován pro stabilní mobilitu.

Fabricator je plně mobilní svařovací zdroj, který se v dílně snadno přemisťuje kolem pevných svařenců. Je vybaven velkými širokými koly, rukojeťmi i pro zavěšení na jeřábu, nízkoprofilovým nosičem lahve a blokovacím řetězovým mechanismem a dále dvěma držáky na kabely.

Celková přidaná hodnota.

Se všemi dalšími výhodami invertorové technologie, ale ve srovnání s běžnými transformátorovými svářečkami s výrazně nižšími provozními náklady.

Celková přidaná hodnota.

Vyberte si
Fabricator.

x

Zeptejte se

E-mail adresa
Telefonní číslo
x

x

Loading..