Archiv novinek společnosti ESAB

To Our Valued Customers

24, Březen, 2020

As we address the unique and evolving challenges posed by COVID-19, we’d like to reinforce our commitment to you and share an update on how ESAB is responding.

Čtěte dále


SVAŘOVACÍ KUKLA SAVAGE A40 NABÍZÍ ROVNOVÁHU MEZI UŽITNÝMI VLASTNOSTMI, FUNKCEMI A CENOU

12, Březen, 2020

Společnost ESAB právě uvedla na trh novou samostmívací svařovací kuklu SAVAGE A40. SAVAGE A40 (doslova Divoch) je inspirován radikální kuklou SENTINEL™ A50 a příležitostní i profesionální svářeči ocení její ideální funkčnost za atraktivní cenu.

Čtěte dále


MÉNĚ ZNAMENÁ VÍCE – PLNÝ DRÁT OK ARISTOROD® 38 ZN REDUKUJE U SVAŘOVÁNÍ POZINKOVANÝCH OCELÍ ROZSTŘIK A PÓROVITOST A ZVYŠUJE PRODUKTIVITU

28, Únor, 2020

Společnost ESAB uvedla na trh plný drát OK AristoRod® 38 Zn se speciálně legovaným složením, díky němuž se u pozinkovaných ocelí minimalizuje pórovitost a rozstřik. Ve výsledku to značně redukuje nebo eliminuje zmetky a přepracování a přináší optimální výsledky při svařování dílů z pozinkovaných ocelí používaných v dopravě, bílém zboží, zemědělských nádržích a žlabech, systémech vzduchotechniky a ve stavebnictví (střechy, fasády, brány, ploty, schodiště, lávky).

Čtěte dále


SPOLEČNOST ESAB UVÁDÍ UNIKÁTNÍ, MOBILNÍ, EXTRÉMNĚ ODOLNÝ PODAVAČ DRÁTU, PRVNÍ SE STUPNĚM KRYTÍ IP44

2, Prosinec, 2019

Společnost ESAB dnes představila přenosný podavač drátu Robust Feed Pro, první produkt ve své kategorii se stupněm krytí IP44, což znamená, že je chráněn proti postříkání vodou ze všech směrů a proti pevným částečkám větším než 1 mm.

Čtěte dále


SPOLEČNOST ESAB INOVOVALA SVAŘOVACÍ HOŘÁKY MIG/MAG PSF PRO LEPŠÍ PRŮMYSLOVÝ VÝKON

10, Říjen, 2019

Modernizovaná série PSF svařovacích hořáků MIG/MAG společnosti ESAB zahrnuje nový vodou chlazený hořák PSF 520W. Umožňuje svařovat se 100% jmenovitým dovoleným zatížením 500 A ve směsném plynu a CO2 pro náročné úkoly s dráty až do průměru 1,6 mm.

Čtěte dále


x

x

Loading..