Tyto stránky používají soubory cookies a další sledovací technologie, abychom vám mohli poskytovat naše služby, zlepšovat jejich výkon a funkčnost, analyzovat používání našich produktů a služeb a k podpoře našich snah v oblasti reklamy a marketingu.

Zásady používání souborů cookies   Upozornění k ochraně osobních údajů

Archiv novinek společnosti ESAB

ESAB kupuje společnost Gas Control Equipment a stává se předním dodavatelem řešení pro regulaci rozvodů a kyslíkové řezání

1, Říjen, 2018

Společnost ESAB dnes oznámila akvizici firmy Gas Control Equipment (GCE). GCE má centrálu ve švédském Malmö a je evropským lídrem v oblasti plynových zařízení – nabízí kompletní řešení pro obecné průmyslové využití, zdravotnictví, aplikace vyžadující vysokou čistotou a vědu a výzkum. GCE zaměstnává přes 900 lidí.

Čtěte dále


Nové generaci platformy digitálních služeb společnosti ESAB® se na premiéře na veletrhu Hannover Messe dostalo vynikajícího přijetí

10, Srpen, 2018

ESAB® poprvé představil novou architekturu a uživatelské rozhraní své platformy Digital Solutions na proslulém hannoverském veletrhu průmyslové technologie, který je přední globální platformou pro Průmysl 4.0.

Čtěte dále


Nové třífázové svařovací zdroje Rebel™ od firmy ESAB nabízejí bezkonkurenční kombinaci síly, výkonu a přenosnosti

11, Květen, 2018

Firma ESAB představuje svařovací zdroje Rebel™ EMP 255ic a Rebel EMP 320ic, umožňující svařování ve více procesech: MIG/MAG, DC MMA a TIG. Obě jednotky váží 31,4 kg a používají třífázové napájecí napětí 400 V +-10 %.

Čtěte dále


ESAB Renegade™ ET 300IP, pulzní DC TIG/MMA invertor, obdržel cenu za produktový design Red Dot

18, Duben, 2018

Cena Red Dot je uznávanou mezinárodní pečetí mimořádné kvality průmyslového designu od roku 1955. Společnost ESAB oznámila, že její svařovací invertor Renegade™ ET 300iP DC TIG/MMA obdržel cenu Red Dot za produktový design v kategorii průmyslová zařízení, stroje a automatizace.

Čtěte dále


ESAB představuje novou řadu svařovacích kukel F&G - jedinečné, cenově přijatelné řešení pro svařování a broušení

23, Březen, 2018

ESAB představuje řadu kukel F&G, tedy F20, G30, G40 a G50, které se díky použití odklápěcího zorníku výborně hodí ke svařování, řezání a broušení.

Čtěte dále


x
x

x

Loading..