Archiv novinek společnosti ESAB

TECHNICKÉ SLUŽBY S PŘIDANOU HODNOTOU ESABU POMÁHAJÍ ZÁKAZNÍKŮM ZVYŠOVAT ZISKOVOST BEZ SNÍŽENÍ KVALITY

27, Červen, 2019

Technické služby s přidanou hodnotou společnosti ESAB neboli Value Added Engineering (VAE) je velmi efektivní způsob, jak ve výrobních podnicích zvýšit produktivitu výrobních procesů a tím i ziskovost, aniž by bylo třeba obětovat kvalitu. Zákaznicí vidí výhody služeb VAE, ročně totiž mohou uspořit až desítky tisíc dolarů/eur. Tým VAE společnosti ESAB může klientům kdekoli na světě pomoci sklidit plody tohoto osvědčeného přístupu.

Čtěte dále


SPOLEČNOST ESAB ZDOKONALUJE VÍCEÚČELOVÝ SVAŘOVACÍ DRÁT PRO VŠECHNY POLOHY TUBROD 15.13

27, Březen, 2019

Společnost ESAB, světový lídr ve svařovacích a řezacích technologiích, provedla dvě významná zlepšení svého víceúčelového svařovacího drátu pro všechny polohy Tubrod 15.13: rázová pevnost při nízkých teplotách při zkoušce podle Charpyho je nyní podstatně lepší a drát je dostupný v dalším menším průměru 1,0 mm.

Čtěte dále


ESAB mění názvy přídavných svařovacích materiálů Sandvik na Exaton™, značku firmy ESAB

7, Prosinec, 2018

Přes 80 let byla výrobní společnost Sandvik světovým vývojářem a výrobcem technicky vyspělých přídavných svařovacích materiálů z nerez oceli a niklu pro náročná prostředí. ESAB koupil podnik Sandvik vyrábějící přídavné svařovací materiály, aby rozšířil a posílil své portfolio speciálních slitin. Transakce byla dokončena na začátku letošního roku. Od 1. listopadu se Sandvik objeví na trhu s novým názvem Exaton™, jako značka firmy ESAB.

Čtěte dále


Svařovací traktor společnosti ESAB Versotrac ewt 1000 má modulární design, nepotřebuje k montáži nástroje a je přenosný

23, Listopad, 2018

ESAB představuje Versotrac EWT 1000, nejuniverzálnější a nejvíce uživatelsky přívětivý traktor na trhu pro svařování pod tavidlem, metodou MIG/MAG a drážkování uhlíkovými elektrodami.

Čtěte dále


x

x

Loading..