Ergonomické, robustní a spolehlivé invertorové svařovací zdroje Caddy Mig.

Ergonomické, robustní a spolehlivé invertorové svařovací zdroje Caddy Mig.

CADDY MIG DOKONALÁ MOBILITA SVAŘEČE

Kompaktní, lehké a výkonné svařečky Caddy Mig C160i a C200i jsou snadno ovladatelné, poloautomatické a robustně navržené, což umožní přenést výhody průmyslového svařování i na nejodlehlejší místa. Ať už si vyberete Caddy Mig C160i nebo inteligentnější Caddy Mig C200i, váš nový svařovací zdroj překoná vaše očekávání.

Caddy Mig systémy jsou vyráběny v Europě a jsou dostupné u všech autorizovaných distributorů ESAB.

Výkonný & Mobilní

Tyto přenosné svařovací jednotky Mig / Mag vážící méně než 12 kg nabízejí profesionální svařovací vlastnosti pro širokou škálu aplikací, od výroby z lehkých kovů, zámečnictví a autoopravárenství, údržbářských a montážních prací až po zemědělské opravy nebo průmyslové svařování ocelových konstrukcí – v dílně nebo na cestách. Tyto jednofázové svařečky jsou robustní, efektivní, spolehlivé a uživatelsky přívětivé a lze je ovládat ze síťového připojení 230 V nebo z přenosného generátoru. Zdroje jsou populární především pro snadné použití. Stačí nastavit sílu plechu a začít svařovat.

Inteligentní funkce QSet™

Caddy Mig C200i je vybaven inteligentním nastavením svařovacích parametrů QSet. To znamená pokaždé dokonalý oblouk pro všechny kombinace materiálů a plynů. Ovládání jedním knoflíkem pro konzistentní a optimální kvalitu svaru pro všechny síly materiálu. Stačí vybrat druh materiálu, nastavit tloušťku plechu a začít svařovat. Vyspělejší digitální panel a větší výkon Caddy Mig C200i také nabízejí rozšířené možnosti svařování, optimalizované pro průměry svařovacích drátů od 0,6 do 1,0 mm a tloušťky plechů od 0,5 do 6 mm.

CADDY MIG C160i

160A Invertor MIG/MAG - svařovací zdroj s integrovaným podavačem drátu pro 200mm cívku

ČTĚTE VÍCE

FACT SHEET KE STAŽENÍCaddy Mig C160i


CADDY MIG C200i

200A Invertor MIG/MAG - svařovací zdroj s integrovaným podavačem drátu pro 200mm cívku

 

ČTĚTE VÍCE

FACT SHEET KE STAŽENÍ

 

Caddy Mig C200i


Potřebujete více informací nebo adresu nejbližšího distributor ESAB?

Kontaktujte nás již dnes.

x

x

Loading..