Tyto stránky používají soubory cookies a další sledovací technologie, abychom vám mohli poskytovat naše služby, zlepšovat jejich výkon a funkčnost, analyzovat používání našich produktů a služeb a k podpoře našich snah v oblasti reklamy a marketingu.

Zásady používání souborů cookies   Upozornění k ochraně osobních údajů

Novinky

Novinky ze společnosti ESAB.

Sledujte aktuality společnosti ESAB. Přečtěte si nejnovější tisková prohlášení a články o společnosti ESAB.

Nové generaci platformy digitálních služeb společnosti ESAB® se na premiéře na veletrhu Hannover Messe dostalo vynikajícího přijetí

ESAB® poprvé představil novou architekturu a uživatelské rozhraní své platformy Digital Solutions na proslulém hannoverském veletrhu průmyslové technologie, který je přední globální platformou pro Průmysl 4.0.

„Přijetí této nejnovější technologie k řízení dat online společnosti ESAB na stánku Microsoftu bylo na HANNOVER MESSE fenomenální," říká Mike Pantaleano, VP Data Driven Advantage, ESAB. ESAB předvedl nové prototypy využívající Microsoft Azure IoT a platformu pro průmyslové inovace ThingWorx® od PTC.

Pantaleano uvádí, že návštěvníci komentovali platformu výroky jako: „To není možné, že to máte. Chtěl jsem to udělat, ale vidím, že už je to hotové" a „To je vynikající". Musel jsem ...

ESAB® poprvé představil novou architekturu a uživatelské rozhraní své platformy Digital Solutions na proslulém hannoverském veletrhu průmyslové technologie, který je přední globální platformou pro Průmysl 4.0.

„Přijetí této nejnovější technologie k řízení dat online společnosti ESAB na stánku Microsoftu bylo na HANNOVER MESSE fenomenální," říká ...

Čtěte dále

Nové třífázové svařovací zdroje Rebel™ od firmy ESAB nabízejí bezkonkurenční kombinaci síly, výkonu a přenosnosti

Firma ESAB představuje svařovací zdroje Rebel™ EMP 255ic a Rebel EMP 320ic, umožňující svařování ve více procesech: MIG/MAG, DC MMA a TIG. Obě jednotky váží 31,4 kg a používají třífázové napájecí napětí 400 V +-10 %. Rebel EMP 320ic má jmenovité zatížení 320 A / 30 V při 40% dovoleném zatížení a maximální zatížení 350 A / 34 V, díky čemuž umožňuje používat plné dráty i plněné drátové elektrody v náročných průmyslových aplikacích. Rebel EMP 255ic má jmenovité zatížení 255 A / 26,8 V při 40% dovoleném zatížení a maximální zatížení 300 A / 34 V, což je dostatečné pro svařování s dráty o průměru 1,0 až 1,2 mm.

„Tito noví Rebelové mají využití ve všech odvětvích průmyslu. Jejich vysoké dovolené ...

Firma ESAB představuje svařovací zdroje Rebel™ EMP 255ic a Rebel EMP 320ic, umožňující svařování ve více procesech: MIG/MAG, DC MMA a TIG. Obě jednotky váží 31,4 kg a používají třífázové napájecí napětí 400 V +-10 %. Rebel EMP 320ic má jmenovité zatížení 320 A / 30 V při 40% dovoleném zatížení a maximální zatížení 350 A / 34 V, díky čemuž umožňuje ...

Čtěte dále

ESAB Renegade™ ET 300IP, pulzní DC TIG/MMA invertor, obdržel cenu za produktový design Red Dot

Cena Red Dot je uznávanou mezinárodní pečetí mimořádné kvality průmyslového designu od roku 1955. Společnost ESAB oznámila, že její svařovací invertor Renegade™ ET 300iP DC TIG/MMA obdržel cenu Red Dot za produktový design v kategorii průmyslová zařízení, stroje a automatizace.

„Rádi bychom poděkovali porotě Red Dot, jejíž členové uznali design produktu Renegade zaměřený na řešení zákazníkových problémů pomocí inovací mechanického a elektrického designu," prohlásil Martin Freibergs, Business Product Manager, ESAB. „Náš proces založený na vyslyšení hlasu zákazníka nám umožnil vybudovat přístroj, který se od tradičních svářecích zdrojů liší nejenom vzhledem, ale také řeší mnoho jejich nedostatků. ...

Cena Red Dot je uznávanou mezinárodní pečetí mimořádné kvality průmyslového designu od roku 1955. Společnost ESAB oznámila, že její svařovací invertor Renegade™ ET 300iP DC TIG/MMA obdržel cenu Red Dot za produktový design v kategorii průmyslová zařízení, stroje a automatizace.

„Rádi bychom poděkovali porotě Red Dot, jejíž členové uznali design ...

Čtěte dále

ESAB představuje novou řadu svařovacích kukel F&G - jedinečné, cenově přijatelné řešení pro svařování a broušení

ESAB představuje řadu kukel F&G, tedy F20, G30, G40 a G50, které se díky použití odklápěcího zorníku výborně hodí ke svařování, řezání a broušení. Řada F&G je univerzální nabídkou kukel –od jednoduché kukly F20 s vysokým stupněm ochrany přes univerzální G30 až po velké vnitřní zorníky kukel G40 a G50. Všechny modely jsou nabízeny také ve verzi „ pro Air" s možností připojení respirační jednotky ESAB PAPR (Powered Air Purifying Respirator).

F20 je kukla s fixním zatmavením, jejíž lehká konstrukce a kvalitní hlavový kříž tvoří základ řady F&G. Kukla F20 má clonu zorník z minerálního skla se zatmavením 10 a je k dispozici s průzory o rozměrech 60 x 110 mm nebo 90 x 110 mm. Je-li ...

ESAB představuje řadu kukel F&G, tedy F20, G30, G40 a G50, které se díky použití odklápěcího zorníku výborně hodí ke svařování, řezání a broušení. Řada F&G je univerzální nabídkou kukel –od jednoduché kukly F20 s vysokým stupněm ochrany přes univerzální G30 až po velké vnitřní zorníky kukel G40 a G50. Všechny modely jsou nabízeny také ve verzi ...

Čtěte dále


Kalendář

Zveme Vás na připravované události organizované společnosti ESAB. Prohlédněte si kalendář a seznam veletrhů, výstav a dalších událostí. Nezapomeňte sledovat aktualizace v průběhu roku.

ESAB Products

Elektronický zpravodaj

Nechte si posílat informace o nejnovějších svařovacích a řezacích zařízeních společnosti ESAB přímo do schránky. Elektronický zpravodaj obsahuje novinky o výrobcích společnosti ESAB, zákaznických aplikacích, technických tipech, speciálních nabídkách, nadcházejících událostech a jiné. Přečtěte si i minulá čísla našeho zpravodaje.

Přihlaste se k odběru elektronického zpravodaje společnosti ESAB.

Nezmeškejte ani jediné číslo elektronického zpravodaje společnosti ESAB. Je zdarma a bude doručen přímo do vaší schránky. Přihlaste se tím, že vyplníte tento formulář.


x
x

x

Loading..