Novinky

Novinky ze společnosti ESAB.

Sledujte aktuality společnosti ESAB. Přečtěte si nejnovější tisková prohlášení a články o společnosti ESAB.

ESAB EUROPE XPANSE VIRTUAL WELDING AND CUTTING EVENT FEATURES 50+ PRODUCTS, EXPERT ACCESS AND EDUCATIONAL CLASSES

Worldwide welding and cutting leader ESAB has announced that from 27 to 29 April 2021 it will hold ESAB Europe Xpanse, a virtual event that will showcase the industry’s broadest line-up of new welding and cutting systems, filler metals and related technologies. By visiting www.esabxpanse.com, visitors can tour a virtual exhibition stand, chat live with product and process experts, watch videos on products from our influencers, participate in ESAB University online classes, and take a walk through our hall of history. Materials for the event will be available in English, French, German, Italian, Spanish and Polish.

“ESAB Europe Xpanse is the antidote to the typical Teams meeting or Zoom ...

Worldwide welding and cutting leader ESAB has announced that from 27 to 29 April 2021 it will hold ESAB Europe Xpanse, a virtual event that will showcase the industry’s broadest line-up of new welding and cutting systems, filler metals and related technologies. By visiting www.esabxpanse.com, visitors can tour a virtual exhibition stand, chat live ...

Čtěte dále

Všem váženým zákazníkům

Chtěli bychom se s Vámi podělit o vynikající a velmi pozitivní novinku! Dnes jsme ohlásili, že naše mateřská společnost Colfax Corporation (NYSE: CFX) má v úmyslu vycházet z naší strategie a rozdělit se na dvě nezávislé a veřejně obchodovatelné společnosti – jednu, která se bude zaměřovat na výrobní technologie (ESAB) a druhou, která se bude specializovat na lékařské technologie (MedTech Co. a DJO).

Z hlediska vedení budu nadále výkonným ředitelem ESAB se stávajícím týmem. Společně budeme nadále pokračovat v posilování předního místa ESAB na výrobním trhu. ESAB očekává, že bude investovat značnou volnou hotovost do růstových kapitálových investic, inovací, produktivity a strategických ...

Chtěli bychom se s Vámi podělit o vynikající a velmi pozitivní novinku! Dnes jsme ohlásili, že naše mateřská společnost Colfax Corporation (NYSE: CFX) má v úmyslu vycházet z naší strategie a rozdělit se na dvě nezávislé a veřejně obchodovatelné společnosti – jednu, která se bude zaměřovat na výrobní technologie (ESAB) a druhou, která se bude specializovat ...

Čtěte dále

ESAB PŘEDSTAVUJE NOVÝ SOFTWARE KE SPRÁVĚ DOKUMENTŮ VE SVAŘOVÁNÍ – WELDCLOUD NOTES

Společnost ESAB zavádí sofware ke správě dokumentů PQR/WPS nazvaný WeldCloud Notes jako součást své sady online nástrojů řízení ESAB Digital Solutions.

WeldCloud Notes umožní podnikům lépe vykonávat čtyři zásadní úkoly:

Zvyšovat kvalitu a dodržovat předpisy díky správě dokumentů PQR (záznam zkušebního svaru) a WPS (specifikace postupu svařování) na jednom místě, Efektivně sledovat všechny své informace v PQR, WPS a WPQ (kvalifikace svařečů) pomocí rychlého a snadného vyhledávání (přehrát video), Vytvářet PQR a WPQ se všemi základními proměnnými, Předcházet zmeškání konce platnosti kvalifikace a ztrátě času a peněz na rekvalifikaci svářečů.  

WeldCloud Notes zcela splňuje ...

Společnost ESAB zavádí sofware ke správě dokumentů PQR/WPS nazvaný WeldCloud Notes jako součást své sady online nástrojů řízení ESAB Digital Solutions.

WeldCloud Notes umožní podnikům lépe vykonávat čtyři zásadní úkoly:

Zvyšovat kvalitu a dodržovat předpisy díky správě dokumentů PQR (záznam zkušebního svaru) a WPS (specifikace postupu ...

Čtěte dále

ESAB DOKONČIL PŘEJMENOVÁNÍ PORTFOLIA NEREZAVĚJÍCÍCH, NIKLOVÝCH A SPECIÁLNÍCH SLITIN NA ZNAČKU EXATON™

Společnost ESAB Welding & Cutting Products dnes oznámila, že ukončila přejmenování všech přídavných svařovacích materiálů získaných akvizicí výrobce spotřebních svařovacích materiálů Sandvik v roce 2018 na značku Exaton™. Všechny produkty tak nesou globálně jméno Exaton.

Pro regiony EU, Střední východ a Asie a Tichomoří jsou nová pravidla značení následující:

 U nerezavějících produktů bylo jméno Sandvik nahrazeno značkou Exaton, po níž následuje klasifikace EN-ISO produktu, například Sandvik 25.10.4.L je nyní Exaton 25.10.4.L. Spotřební materiály na bázi niklu, dříve prodávané pod značkou Sanicro, byly přejmenovány na „Exaton Ni“, po němž následuje stejné číslo Sanicra, například ...

Společnost ESAB Welding & Cutting Products dnes oznámila, že ukončila přejmenování všech přídavných svařovacích materiálů získaných akvizicí výrobce spotřebních svařovacích materiálů Sandvik v roce 2018 na značku Exaton™. Všechny produkty tak nesou globálně jméno Exaton.

Pro regiony EU, Střední východ a Asie a Tichomoří jsou nová pravidla ...

Čtěte dále


Kalendář

Zveme Vás na připravované události organizované společnosti ESAB. Prohlédněte si kalendář a seznam veletrhů, výstav a dalších událostí. Nezapomeňte sledovat aktualizace v průběhu roku.

Event Calendar

Elektronický zpravodaj

Nechte si posílat informace o nejnovějších svařovacích a řezacích zařízeních společnosti ESAB přímo do schránky. Elektronický zpravodaj obsahuje novinky o výrobcích společnosti ESAB, zákaznických aplikacích, technických tipech, speciálních nabídkách, nadcházejících událostech a jiné. Přečtěte si i minulá čísla našeho zpravodaje.

Přihlaste se k odběru elektronického zpravodaje společnosti ESAB.

Nezmeškejte ani jediné číslo elektronického zpravodaje společnosti ESAB. Je zdarma a bude doručen přímo do vaší schránky. Přihlaste se tím, že vyplníte tento formulář.


x

x

Loading..