ESAB PŘEDSTAVUJE PLNĚNOU ELEKTRODU S KOVOVOU NÁPLNÍ S VELMI NÍZKÝM OBSAHEM DIFÚZNÍHO VODÍKU PRO VYSOCE PEVNÉ OCELI

6, Srpen, 2019

ESAB, světový vůdce ve svařovacích a řezacích technologiích, představuje Coreweld 69 LT H4, plněnou elektrodu s kovovou náplní pro vysoce pevné oceli. Tato nová plněná elektroda, která využívá výhod nízkého obsahu difúzního vodíku, dosahuje meze kluzu 690 MPa nebo vyšší a vynikající houževnatosti až do -60 °C.

Coreweld 69 LT H4, kter je vhodn pro ruční, mechanizované nebo robotické svařování, podává mimořádně dobrý výkon při výrobě komponentů například pro jeřáby a zdvižná zařízení, mobilní stroje, šasi nebo karosérie automobilů, zařízení pro manipulaci, násypky a kontejnery.

Klíčovou výhodou Coreweld 69 LT H4 je nízký obsah difúzního vodíku, což je důležité pro prevenci vodíkem způsobených trhlin za studena. Tento nový svařovací materiál opravdu dokáže dostát nárokům norem AWS H4 a EN ISO H5, dokonce i při působení vysokých teplot a vlhkosti. Má také značení CE, které určuje jeho soulad s normou EN ISO 18276-A: T 69 6 Mn2NiMo M M 2 H5.

S dalšími typy plněných elektrod s kovovou náplní společnosti ESAB má Coreweld 69 LT H4 společné to, že vytváří hladký přenos oblouku, což vede k minimálnímu rozstřiku a křemíku na svařovaném povrchu. Vytváří také široký oblouk, což snižuje riziko defektů způsobených nedostatečnou přípravou svarových hran. Coreweld 69 LT H4 je vhodný pro svařování se sprchovým přenosem v polohách PA a PB a s použitím směsi argonu/CO2 s 5-25 % CO2.

ESAB Coreweld 69 LT H4 je dostupný ze zásob nebo na objednávku v průměrech drátu 1,2, 1,4 a 1,6 mm; zákazníci si mohou objednat 16 kg cívky drátů nebo velkobalení Marathon Pac™.

ESAB je ve svařování a řezání uznávaným lídrem. Přídavné svařovací materiály, zařízení a příslušenství firmy ESAB dodávají řešení zákazníkům po celém světě – od svařovacích a řezacích procesů prověřených časem až k převratným technologiím pro mechanizované pálení a automatizaci. Více informací najdete na  www.esab.com.

x

x

Loading..