Tyto stránky používají soubory cookies a další sledovací technologie, abychom vám mohli poskytovat naše služby, zlepšovat jejich výkon a funkčnost, analyzovat používání našich produktů a služeb a k podpoře našich snah v oblasti reklamy a marketingu.

Zásady používání souborů cookies   Upozornění k ochraně osobních údajů

Nové zprávy

ESAB mění názvy přídavných svařovacích materiálů Sandvik na Exaton™, značku firmy ESAB

7, Prosinec, 2018

Přes 80 let byla výrobní společnost Sandvik světovým vývojářem a výrobcem technicky vyspělých přídavných svařovacích materiálů z nerez oceli a niklu pro náročná prostředí. ESAB koupil podnik Sandvik vyrábějící přídavné svařovací materiály, aby rozšířil a posílil své portfolio speciálních slitin. Transakce byla dokončena na začátku letošního roku. Od 1. listopadu se Sandvik objeví na trhu s novým názvem Exaton™, jako značka firmy ESAB.

Čtěte dále


Svařovací traktor společnosti ESAB Versotrac ewt 1000 má modulární design, nepotřebuje k montáži nástroje a je přenosný

23, Listopad, 2018

ESAB představuje Versotrac EWT 1000, nejuniverzálnější a nejvíce uživatelsky přívětivý traktor na trhu pro svařování pod tavidlem, metodou MIG/MAG a drážkování uhlíkovými elektrodami.

Čtěte dále


ESAB přichází s novou modelovou řadou MXL hořáků MIG/MAG pro průmyslové použití

23, Listopad, 2018

Společnost ESAB představuje inovovanou řadu MXL hořáků MIG/MAG pro průmyslové aplikace. Firma ESAB přichází s novými hořáky se zvýšeným dovoleným zatížením z 35 na 60 % a nabízí kompletní řadu MXL hořáků chlazených plynem nebo vodou určených k průmyslovému využití. Celá řada hořáků MXL má kloubovou rukojeť a podpůrnou pružinu zlepšující flexibilitu a snižující únavu ruky. Nová rukojeť je ergonomičtější a měkká místa k uchopení u modelů 341, 411W a 511W dále zvyšují pohodlí. Technické řešení krku hořáku umožňuje i nadále používat standardní spotřební materiál ESAB.

Čtěte dále


ESAB kupuje společnost Gas Control Equipment a stává se předním dodavatelem řešení pro regulaci rozvodů a kyslíkové řezání

1, Říjen, 2018

Společnost ESAB dnes oznámila akvizici firmy Gas Control Equipment (GCE). GCE má centrálu ve švédském Malmö a je evropským lídrem v oblasti plynových zařízení – nabízí kompletní řešení pro obecné průmyslové využití, zdravotnictví, aplikace vyžadující vysokou čistotou a vědu a výzkum. GCE zaměstnává přes 900 lidí.

Čtěte dále


Nové generaci platformy digitálních služeb společnosti ESAB® se na premiéře na veletrhu Hannover Messe dostalo vynikajícího přijetí

10, Srpen, 2018

ESAB® poprvé představil novou architekturu a uživatelské rozhraní své platformy Digital Solutions na proslulém hannoverském veletrhu průmyslové technologie, který je přední globální platformou pro Průmysl 4.0.

Čtěte dále


x
x

x

Loading..