Nové zprávy

ESAB EUROPE XPANSE VIRTUAL WELDING AND CUTTING EVENT FEATURES 50+ PRODUCTS, EXPERT ACCESS AND EDUCATIONAL CLASSES

6, Duben, 2021

Worldwide welding and cutting leader ESAB has announced that from 27 to 29 April 2021 it will hold ESAB Europe Xpanse, a virtual event that will showcase the industry’s broadest line-up of new welding and cutting systems, filler metals and related technologies. By visiting www.esabxpanse.com, visitors can tour a virtual exhibition stand, chat live with product and process experts, watch videos on products from our influencers, participate in ESAB University online classes, and take a walk through our hall of history. Materials for the event will be available in English, French, German, Italian, Spanish and Polish.

Čtěte dále


Všem váženým zákazníkům

4, Březen, 2021

Chtěli bychom se s Vámi podělit o vynikající a velmi pozitivní novinku! Dnes jsme ohlásili, že naše mateřská společnost Colfax Corporation (NYSE: CFX) má v úmyslu vycházet z naší strategie a rozdělit se na dvě nezávislé a veřejně obchodovatelné společnosti – jednu, která se bude zaměřovat na výrobní technologie (ESAB) a druhou, která se bude specializovat na lékařské technologie (MedTech Co. a DJO).

Čtěte dále


ESAB PŘEDSTAVUJE NOVÝ SOFTWARE KE SPRÁVĚ DOKUMENTŮ VE SVAŘOVÁNÍ – WELDCLOUD NOTES

9, Září, 2020

Tento nový online nástroj, který je součástí sady digitálních řešení ESAB Digital Solutions, šetří čas a redukuje lidské chyby související s generováním a správou dokumentů PQR, WPS a WPQ. Společnost ESAB zavádí sofware ke správě dokumentů PQR/WPS nazvaný jako WeldCloud Notes součást své sady online nástrojů řízení ESAB Digital Solutions.

Čtěte dále


ESAB DOKONČIL PŘEJMENOVÁNÍ PORTFOLIA NEREZAVĚJÍCÍCH, NIKLOVÝCH A SPECIÁLNÍCH SLITIN NA ZNAČKU EXATON™

31, Červenec, 2020

Společnost ESAB Welding & Cutting Products dnes oznámila, že ukončila přejmenování všech přídavných svařovacích materiálů získaných akvizicí výrobce spotřebních svařovacích materiálů Sandvik v roce 2018 na značku Exaton™. Všechny produkty tak nesou globálně jméno Exaton.

Čtěte dále


UPDATED ESAB WELD PRODUCTIVITY ANALYSER TOOL ENABLES FAST REPORT GENERATION AND EDITING

21, Květen, 2020

ESAB Welding & Cutting Products has updated its Quick Weld Productivity Analyser (QWPA), an easy-to-use calculator for total weld cost analysis, so users can generate a PDF report. The PDF includes a QR Code users can scan with their mobile phone that takes them back to their original calculation and input variables; users can then adjust the variables to create alternative calculations and generate a new PDF report.

Čtěte dále


x

x

Loading..