Předcházející
Následující

OK 48.00

ORIGINÁLNÍ
OBALENÁ ELEKTRODA

Historie inovací spolecnosti ESAB, která je jedním z predních svetových výrobcu prídavného svarovacího materiálu pro svarování, zacala vynálezem obalované svarovací elektrody v roce 1904 Oscarem Kjellbergem. Po více než 100 letech se sváreci stále setkávají s jeho iniciálami na svarovacích materiálech, které používají. V soucasné dobe zustává rada nízkovodíkových elektrod OK spolecnosti ESAB standardem v odvetví a základním prvkem v oblasti výroby a údržby.

VÍCE NEŽ OK

Ne všechny nízkovodíkové elektrody jsou stejné. Rada OK spolecnosti ESAB nabízí vynikající vlastnosti svarového kovu v jednom z nejširších dostupných portfolií elektrod MMA.

VÝKON, NA KTERÝ SE MUŽETE
SPOLEHNOUT

Bez ohledu na provádenou cinnost se pri použití nízkovodíkových elektrod rady OK mužete spolehnout na dobrou penetraci, konzistentní kvalitu a kvalitní svary, které vyhoví pri rentgenové kontrole (dle normy AWS 5.1). Elektrody OK prokazatelne nabízejí hladký a stabilní oblouk s nízkou úrovní rozstriku. Mužete se spolehnout, že zajistí vynikající výkon a výborné mechanické vlastnosti v prostredích s vysokými i nízkými teplotami, na pracovištích s vysokou vlhkostí a i v tech nejnárocnejších projektech svarování. Navíc díky svému prirozene snadnému použití predstavují výhodnou volbu pro svárece všech dovednostních úrovní.

OK 48.00

EXISTUJE OK REŠENÍ,
KTERÉ USPOKOJÍ POŽADAVKY
VAŠEHO SVAROVÁNÍ MMA, VCETNE: OK 48.00

 • Spolehlivé nízkovodíkové elektrody pro bežná použití

  Pro jemnozrnné a nízkolegované oceli. Ukládají svarový kov s konzistentní tuhostí, jsou odolné vuci vzniku trhlin a umožnují dosáhnout vysokých rychlostí svarování. Tyto elektrody jsou relativne necitlivé kesložení základního materiálu. Obecná elektroda dobre funguje u širokého spektra základních materiálu, dokonale vyhovuje pro svarování konstrukcí, kde se nelze vyhnout podmínkám vysokého napetí.

 • Nízkovodíkové elektrody pro svarování stejnosmerným/strídavým proudem

  Zvyšuje flexibilitu použití všech typu svarovacích zarízení. Elektrody s vysokým výtežkem urcené pro svarování strídavým proudem dosahují vetšího depozitu, zajištují vynikající kvalitu svarového kovu s velmi dobrými mechanickými vlastnostmi a samovolne uvolnovanou struskou.

 • Výjimecné elektrody pro všechny polohy

  Pro duležité aplikace vyžadující speciální vlastnosti pri nízkých teplotách. Nabízejí hladký a stabilní oblouk svelmi nízkou úrovní rozstriku. Výborné zapálení oblouku je vylepšováno zvláštním grafitových hrotem elektrody. Úplné zachycení strusky zajištuje snadné odstranení a minimální úklid po svarování. Díky tomu se zvyšuje produktivita. Urceny pro široké spektrum uhlíkových, nízkouhlíkových a kalitelných ocelí.

MODERNÍ SLOŽENÍ

Nová generace elektrod OK 48.00 spolecnosti ESAB prináší vylepšení našeho již úspešného designu. Rada OK 48.00, nyní H4R, nabízí stejnou úcinnost, mechanické vlastnosti a vynikající svaritelnost s moderním složením, které je navrženo k omezení pohlcování vlhkosti ve velmi vlhkém prostredí. Odolnost proti pohlcování vlhkosti pomáhá pri prevenci vodíkového praskání a eliminaci poréznosti, což je mimorádne duležité zejména pri výstavbe v morském prostredí.

OPTIMÁLNÍ OCHRANA
PRED VLHKOSTÍ

Elektrody rady OK se dodávají ve vakuovém balení VacPac™ spolecnosti ESAB, které zajištuje optimální ochranu pred prunikem vlhkosti, aniž by bylo nutné použít drahé postupy opakovaného sušení nebo speciální manipulaci s elektrodami. Bezpecná doba expozice je 9 hodin* po otevrení obalu VacPac, pokud je na míste ponechána fólie. *Platí pri standardních zkušebních podmínkách AWS, tj. teplote 27 °C a relativní vlhkosti 80%. Balení VacPac se snadno a pohodlne používá. S jeho pomocí jsou elektrody uchovávány v „cerstvém stavu z výroby“ s nízkou hladinou vlhkosti až do chvíle uvolnení vakua. Jsou-li elektrody uchovávány dle pokynu, lze je skladovat témer po neomezenou dobu. Obal VacPac spolecnosti ESAB je schválen tretími stranami pro použití za nárocných podmínek prostredí.

 

 

 


ZKOUŠKA BEZ RIZIKA

Od prvního použití až po poslední, s nízkovodíkovými elektrodami rady OK spolecnosti ESAB nepoznáte riziko. Vyzkoušejte si nízkovodíkové elektrody OK 48.00 ESAB a zjistete, proc je originální obalovaná elektroda stále tím nejlepším. Podrobnosti získáte u zástupce spolecnosti ESAB.

ŘADA ESAB OK 48.00, VOLBA ELEKTRODY
PRO NÍZKOVODÍKOVÉ SVAŘOVÁNÍ:

OK 48.00
 • E7018-H4R AWS EN, EN ISO 2560-A E 42 4 B 42 H5
 • Hladký a stabilní oblouk, nízké úrovne rozstriku
 • Minimální potreba úklidu po svarování
 • Dobrá penetrace a vysoké úrovne vytežku 120 %
 • Dobré zapalování a opakované zapalování
 • Možnost použití pro široké spektrum základních materiálu
 • Originální obalovaná elektroda - více než 100 let kvality, spolehlivosti a výkonu
 • Soucást jednoho z nejširších nabízených portfolií výrobku

ODEŠLETE ZPĚTNOU VAZBU

Vyzkoušeli jste svařovací elektrody OK 48.00? Společnost ESAB Vám bude vděčná za Váš názor. Vyplňte, prosím, formulář níže, připojte svůj komentář.

Doporučili byste elektrody OK 48.00?

Věková skupina:

* Označuje povinná pole

x
x

x

Loading..