Předcházející
Následující

Svařujte s divochem
s kuklou Savage A40.

Svým novým designem připomíná nejvíce prodávanou kuklu Sentinel™ A50, poskytuje stejně jasné vidění a ostré barvy. Samostmívací svařovací kukla Savage A40 pomáhá jak příležitostným, tak profesionálním svařečům objevovat nové, možnosti ochrany a konfortu s ojedinělými ochrannými pomůckami ESAB.

Objednejte si Savage A40


Výjimečný komfort.

Ve velmi lehké konstrukci kukly Savage A40 je zcela nový, nastavitelný hlavový kříž, díky němuž je kukla úžasně pohodlná. Skelet kukly chrání před horkem, jiskrami a rozstřikem – na aplikaci zde nezáleží.

Výjimečný komfort.

Senzační optické vlastnosti.

Savage A40 je vybaven průzorem o rozměrech 100 x 50 mm, nabízí tedy velké zorné pole a vynikající prostorové vidění. Sklo optické třídy 1/1/1/2 disponuje technologií True Color s ultra jasnou barevností, aby byla svarová lázeň zřetelně a ostře vidět. A výsledek? Vynikající, širokoúhlé vidění.

Senzační optické vlastnosti.

Nejmodernější technologie.

U kukly Savage A40 máte nastavení citlivosti a prodlevy ztmavení zcela pod svou kontrolou. Před nízkoproudým TIG svařováním si nastavte citlivost pro lepší reakci na tmavší světlo oblouku nebo si jemně dolaďte prodlevu, nastavte dobu, po kterou zůstane sklo po zhasnutí svařovacího oblouku temné. Díky čtyřem senzorům v kukle Savage A40 je samostmívání rychlejší, zvláště pokud svařujete v polohách.

Nejmodernější technologie.

Mnohé další výhody.

Stejně jako Sentinel má i kukla Savage A40 pro větší pohodlí zvenku zabudovaný přepínač na režim broušení či zapnutí ztmavení DIN 9–13, díky němuž můžete režimy snadno měnit i v silných rukavicích.

Mnohé další výhody.

Využijte při svařování „divocha”, kterého Vám dodá ESAB.

Zvyšte svůj výkon a bezpečí a novou svařovací kuklu Savage A40 si objednejte ještě dnes.

x

Zeptejte se

E-mail adresa
Telefonní číslo
x

x

Loading..