Záruky a garance

KVALITA A SPOLEHLIVOST PODLOŽENÁ ZNAČKOU

ESAB Ve společnosti ESAB je hlavní prioritou spokojenost zákazníka. Váš výrobek značky ESAB má podporu jednoho z nejkomplexnějších programů záruky v daném odvětví. Můžete se spolehnout na to, že zakoupením výrobku ESAB jste si vybrali tu nejlepší kvalitu, podloženou nejlepším dostupným zákaznickým servisem.


ZÁRUKA, S NÍŽ SE SKVĚLÉ VÝROBKY STÁVAJÍ JEŠTĚ LEPŠÍMI

Díky záruce ESAB se skvělé výrobky stávají ještě lepšími a vy získáte další ujištění, že naše zařízení, která jsou v oboru na špičce, splní vaše očekávání. Naše tříletá záruka na díly a práci je standardem pro všechny svařovací zdroje určené pro ruční svařování, ruční plazmové řezací stroje a podavače drátů, s nimiž obchodujeme v celé Evropě. Záruka se vztahuje na díly i práci. Společnost ESAB zaručuje, že bezplatně opraví nebo vymění veškeré náhradní díly, u nichž se při běžném používání po dobu tří let projeví poruchy v důsledku vad materiálu či zpracování. Získejte více informací o našich záručních lhůtách a podmínkách.


NEJROZSÁHLEJŠÍ SÍŤ AUTORIZOVANÝCH SERVISNÍCH CENTER V EVROPĚ

S firmou ESAB je vždy nablízku kvalifikovaná a kvalitní péče.

Záruční podporu značky ESAB zajišťuje špičková síť autorizovaných servisních center, která nabízejí největší zeměpisné pokrytí po celé Evropě. Naše servisní centra poskytují profesionální opravy, servis a validaci zařízení ESAB.


REGISTRACÍ ZÍSKÁTE DALŠÍ VÝHODY

Se společností ESAB je záruční podpora bezproblémová – zapotřebí je pouze sériové číslo výrobku a datum nákupu. Standardní tříletá záruka firmy ESAB začíná platit po zakoupení výrobku ESAB a není podmíněna registrací ani záručními listy. Pokud však svůj výrobek zaregistrujete, získáte další výhody. Vyplňte registraci k záruce a automaticky budete dostávat novinky a aktuální informace k výrobkům, včetně informací o upgradech. Registrací svého výrobku nám také pomůžete zajišťovat rychlejší a efektivnější technickou podporu.


Máte Dotazy? Zeptejte Se Nás.

x

x

Loading..