This site uses cookies and other tracking technologies to provide you with our services, enhance the performance and functionality of our services, analyze the use of our products and services, and assist with our advertising and marketing efforts.

Cookie Policy   Privacy Notice

Záruky a garance

KVALITA A SPOLEHLIVOST PODLOŽENÁ ZNAČKOU

ESAB Ve společnosti ESAB je hlavní prioritou spokojenost zákazníka. Váš výrobek značky ESAB má podporu jednoho z nejkomplexnějších programů záruky v daném odvětví. Můžete se spolehnout na to, že zakoupením výrobku ESAB jste si vybrali tu nejlepší kvalitu, podloženou nejlepším dostupným zákaznickým servisem.


ZÁRUKA, S NÍŽ SE SKVĚLÉ VÝROBKY STÁVAJÍ JEŠTĚ LEPŠÍMI

Díky záruce ESAB se skvělé výrobky stávají ještě lepšími a vy získáte další ujištění, že naše zařízení, která jsou v oboru na špičce, splní vaše očekávání. Naše tříletá záruka na díly a práci je standardem pro všechny svařovací zdroje určené pro ruční svařování, ruční plazmové řezací stroje a podavače drátů, s nimiž obchodujeme v celé Evropě. Záruka se vztahuje na díly i práci. Společnost ESAB zaručuje, že bezplatně opraví nebo vymění veškeré náhradní díly, u nichž se při běžném používání po dobu tří let projeví poruchy v důsledku vad materiálu či zpracování. Získejte více informací o našich záručních lhůtách a podmínkách.


NEJROZSÁHLEJŠÍ SÍŤ AUTORIZOVANÝCH SERVISNÍCH CENTER V EVROPĚ

S firmou ESAB je vždy nablízku kvalifikovaná a kvalitní péče.

Záruční podporu značky ESAB zajišťuje špičková síť autorizovaných servisních center, která nabízejí největší zeměpisné pokrytí po celé Evropě. Naše servisní centra poskytují profesionální opravy, servis a validaci zařízení ESAB.


REGISTRACÍ ZÍSKÁTE DALŠÍ VÝHODY

Se společností ESAB je záruční podpora bezproblémová – zapotřebí je pouze sériové číslo výrobku a datum nákupu. Standardní tříletá záruka firmy ESAB začíná platit po zakoupení výrobku ESAB a není podmíněna registrací ani záručními listy. Pokud však svůj výrobek zaregistrujete, získáte další výhody. Vyplňte registraci k záruce a automaticky budete dostávat novinky a aktuální informace k výrobkům, včetně informací o upgradech. Registrací svého výrobku nám také pomůžete zajišťovat rychlejší a efektivnější technickou podporu.


Máte Dotazy? Zeptejte Se Nás.

x
x

x

Loading..