Tyto stránky používají soubory cookies a další sledovací technologie, abychom vám mohli poskytovat naše služby, zlepšovat jejich výkon a funkčnost, analyzovat používání našich produktů a služeb a k podpoře našich snah v oblasti reklamy a marketingu.

Zásady používání souborů cookies   Upozornění k ochraně osobních údajů

Aplikace pro smartphone

Předcházející Následující

Aplikace pro smartphone společnosti ESAB snadno stáhnete a použijete, aniž byste museli opustit pracoviště. Společnost ESAB také doporučuje stáhnout skener QR. Android nebo iPhone? Na tom nezáleží. ESAB má pro vás široké možnosti.


Příručka svařováním EXATON

Aplikace pro svařování EXATON je užitečným pomocníkem všech svářečů, kterým zpřístupňuje užitečné informace přímo pod ruku. Aplikace zahrnuje příručku výběru správného legování, výběru vhodné ochranné atmosféry, diagram feritu a kalkulačky tepelného příkonu. V této příručce svařování můžete vyhodnocovat svařitelnost a hledat tipy a triky při plánování svařování. Součástí jsou i podrobnosti k celému portfoliu přídavných materiálů společnosti EXATON – a to vše na vašem mobilním telefonu!


Doporučená čtečka QR kódu

Nemáte skener QR kódu? Pro stažení skeneru navštivte na svém smartphonu obchod s aplikacemi a v části „aplikace zdarma“ vyhledejte „QR kód“.


x
x

x

Loading..