Předcházející
Následující

PŘEDSTAVUJEME VÁM SVAŘOVACÍ TRAKTOR,
PŘI JEHOŽ NAVRHOVÁNÍ JSME MYSLELI NA VÁS.

Naslouchali jsme svářečům. Potom jsme přešli k rýsovacímu prknu a zkonstruovali Versotrac - nejuniverzálnější a nejvíce uživatelsky přívětivý traktor na trhu.
 

REGISTROVAT SE PRO NOVINKY/DOSTUPNOST

 


Versotrac video

NAVRŽEN PRO JEDNODUCHÉ POUŽÍVÁNÍ

Versotrac jsme vybavili zcela novým, přehledným ovladačem EAC10 pro snadné používání. Jeho zjednodušené rozhraní zahrnuje funkce, které potřebujete pro traktor a další aplikace lehké automatizace, a na displeji je tak více prostoru pro důležité funkce, jako je tepelný příkon v reálném čase, ke snadnému monitorování a kontrole kvality svarů. Závěsným ovladačem můžete měnit nastavení v pohodlné poloze.

 


NAVRŽEN K UNIVERZÁLNÍMU VYUŽITÍ

Versotrac můžete hladce sestavit – bez potřeby nástrojů – na téměř jakýkoli typ svařování. Díky nové svařovací hlavě je přechod mezi svařovacími procesy SAW a GMAW snadný. A navíc lze přestavět modulární komponenty, což znamená, že můžete svařovat v mnoha různých aplikacích. Můžete ho používat na třech nebo čtyřech kolech k dosažení stability na jakémkoli povrchu.

Versotrac - Navržen k univerzálnímu využití

NAVRŽEN K PŘIZPŮSOBENÍ

Versotrac se zapne, ať už je napájecí zdroj jakýkoli. Lze ho používat jak s invertorovými zdroji napájení, tak konvenčními DC a AC zdroji, včetně vysoce produktivního AC se zdrojem napájení ESAB Aristo 1000 AC/DC. Analogové rozhraní vám umožní připojit se k analogovým zdrojům napájení SAW, včetně zdrojů SAW starší generace značky ESAB i jiných značek.

Versotrac - Navržen k přizpůsobení

NAVRŽEN K POHYBU

Versotrac je skutečně modulární svařovací traktor, s nímž můžete jít svařovat kamkoli. Jeho robustní, modularizované komponenty lze rozmontovat na menší jednotky, vzít si je do stísněných prostor a tam je znovu v několika minutách smontovat. Ergonomické rukojeti umožňují upravit svařovací dráhu způsobem, který je jednodušší než kdykoli předtím, nebo rovnou začít pracovat.

Versotrac - Navržen k pohybu

NAVRŽEN PRO NÁROČNÝ VÝKON

Versotrac je připraven na nejnáročnější práce v nejobtížnějších prostředích. Jeho robustní podavač drátu může svařovat jedním drátem o průměru až 5 mm s dovoleným zatížením až 1000 A při 100% pracovním cyklu u velkokapacitního svařování. Dále je možné nastavit svařování dvěma dráty s ještě vyšší produktivitou.

Versotrac

NAVRŽEN K RYCHLÉ PRÁCI

Pokročilý ergonomický systém traktoru Versotrac k manipulaci s drátem pomáhá zkracovat prostoje při výměně drátu. Nový držák cívky a zabudované funkce paměti pro podavač drátu vám umožní rychleji pokračovat v práci a prodlouží dobu obloukového svařování.

Versotrac - Navržen k rychlé práci

PŘEJETE SI ZÍSKÁVAT NOVINKY O TRAKTORU VERSOTRAC?

Přihlaste se k odebírání našeho e-newsletteru - dozvíte se více o traktoru Versotrac a další vzrušující novinky ze společnosti ESAB.


* Označuje povinná pole
x

x

Loading..