Tyto stránky používají soubory cookies a další sledovací technologie, abychom vám mohli poskytovat naše služby, zlepšovat jejich výkon a funkčnost, analyzovat používání našich produktů a služeb a k podpoře našich snah v oblasti reklamy a marketingu.

Zásady používání souborů cookies   Upozornění k ochraně osobních údajů

Předcházející
Následující

weldcloud

Předcházející Následující

WeldCloudWeld cloud je on-line systém spojující svařovací zdroj se softwarovou platformou pro správu dat, jejichž analýzou se dosahuje maximálních svařovacích parametrů pro maximální produktivitu.


Pokaždé, když svařeč dokončí svar, je do něj uložena sada informací  v podobě dat. Tato data mají moc formovat budoucí rozhodnutí, zvyšovat produktivitu a poskytovat informace nezbytné k pochopení způsobu, kterým byl svar proveden. Tuto možnost vám nabízí WeldCloud™.


x

WeldCloud společnosti ESAB | Najdi sílu v číslech

WeldCloud

ZÍTŘEJŠÍ SVARY BUDOU PEVNĚJŠÍ DÍKY DNEŠNÍM INFORMACÍM.

Jako jedinou platformu pro sledování produktivity využívající bezdrátovou technologii 3G v kombinaci s Wi-Fi a sítí Ethernet, je možné WeldCloud integrovat prakticky do jakéhokoli podnikového softwarového systému a současně tím odstranit obtěžující problémy s firewallem a připojením. WeldCloud je navíc zabezpečený systém s omezeným přístupem, který zaručuje úplnou důvěrnost vašich dat. A to je teprve začátek. WeldCloud nabízí:

  • Sledovatelnost. Platforma je rovněž schopna sledovat svary, které již byly provedeny, a poskytuje podrobnosti, jakým způsobem a kdy byly realizovány.
  • Obousměrná komunikace. Platforma může přenášet nastavení, jako jsou sestavy nových parametrů svařování, do svařovacích zdrojů a zdroje mohou odesílat data zpět do platformy.
  • Snadné nastavení. WeldCloud je možné nainstalovat a zprovoznit za několik hodin a školení trvá několik dnů.
  • Správa upozornění. WeldCloud automaticky poskytuje upozornění v případě vzniku problémů na zdrojích, a to dle potřeby a harmonogramu určeného uživatelem.
  • Jednoduchá integrace. Vlastníte již zařízení od společnosti ESAB? WeldCloud nabízí řešení, která je možné použít u stávajících strojů, u nichž umožní rychlou instalaci a uvedení do provozu.
  • Uživatelsky přívětivé rozhraní. Responzivní design systému WeldCloud umožňuje snadné používání platformy z libovolného místa, ať už ze stolního počítače doma, přenosného počítače v kanceláři nebo na cestách pomocí mobilního telefonu či tabletu.
  • 100% flexibilita. Vyzkoušejte funkčnost platformy WeldCloud přidáním do jednoho nebo dvou strojů; do dalších strojů ji můžete přidat postupem času. Můžete také využít výhod souvisejících s trvalým vývojem nových vlastností a funkcí, kterými je platforma aktualizována.

DÍKY TECHNOLOGII WELDCLOUD SE KAŽDÝ STÁVÁ INFORMOVANĚJŠÍM.

WeldCloud nejen umožňuje realizovat jinak nedosažitelná zlepšení, ale rovněž nabízí všem zúčastněným stranám v provozu příležitost zlepšit svůj výkon díky dostupným údajům.

Operations Managers.Provozní manažeři.

Zaměstnanci tohoto oddělení neustále hledají příležitosti ke zvyšování produktivity při zachování vysoké kvality produktu. WeldCloud jim v této snaze pomáhá prostřednictvím poskytování dat, která umožní nalezení nových příležitostí ke zvyšování produktivity.

 

Quality Assurance Engineers.Technici jakosti.

Pro jejich práci má mimořádnou důležitost sledovatelnost. Dříve nebo později budou muset zjišťovat, proč došlo k selhání svaru. WeldCloud jim poskytne všechny informace potřebné pro sledování svaru a stanovení opatření, která je nutné přijmout k odstranění problému a prevenci jeho opakování v budoucnosti.

Service and Maintenance Technicians.Pracovníci servisu a údržby.

Zaměstnanci odpovědní za servis a údržbu potřebují znát umístění všech zdrojů ve svých strojových parcích a jaké činnosti tyto stroje provádějí. Dojde-li k poruše zdroje nebo jakýmkoli potížím, WeldCloud okamžitě o této skutečnosti uvědomí technika, aby mohl rychle a přesně diagnostikovat problém a efektivně komunikovat se servisními odborníky společnosti ESAB.

Welding Engineers.Inženýři svařování.

Hlavním úkolem svářečů je určit nejvhodnější svařovací proces pro konkrétní aplikaci a tento proces ověřit. Pro toto výchozí rozhodnutí je požadováno větší množství informací a poté je nutné provést testování na jednom zdroji. Po ověření může proces WeldCloud odeslat do paměti a jakmile bude připraven, může jej přenést do všech strojů v dílně. Tímto způsobem je možné ušetřit mimořádně velké množství času.

ZAČNĚTE SE SYSTÉMEM WELDCLOUD

Technici ESAB mohou nainstalovat WeldCloud na jeden z Vašich svařovacích zdorjů během několik hodin a během několika hodin Vás zaškolí.
Prvním krokem je vyplnění níže uvedeného formuláře. Odborníci ESAB se s Vámi brzy spojí a domluví další detaily.

* Označuje povinná pole

x
x

x

Loading..